Domov > Obvestila > HELLA Saturnus

HELLA Saturnus

Datum objave: 20. 1. 2021
Vir: Zaposlitveni oglas
Strokovni sodelavec za razvoj optike (redna zaposlitev)

HELLA je eden največjih svetovnih dobaviteljev za avtomobilsko industrijo in že od leta 1899 v panogi postavlja trende z inovativnimi sistemi svetil in elektroniko za vozila. Podjetje je tudi eden najpomembnejših partnerjev pri oskrbovanju področja poprodaje in neodvisnih servisnih delavnic s svojimi izdelki. Motivira nas, da oblikujemo mobilnost prihodnosti in spodbujamo osrednje trende na trgu, kot so avtonomna vožnja, učinkovitost in elektrifikacija, povezljivost, digitalizacija in individualizacija. Temu cilju se vsakodnevno s svojo strastjo, strokovnim znanjem in inovativnostjo predaja 36.000 naših zaposlenih po vsem svetu.

VAŠE NALOGE:

  • izvajanje predrazvojnih procesov in raziskav na področju optike svetlobne opreme,
  • iskanje novih rešitev ter konceptov za optične koncepte prihodnosti,
  • snovanje optičnih elementov za svetlobno opremo,
  • spremljanje trendov razvoja na področju optike svetlobne opreme ter uvajanje novosti in standardizacije,
  • usposabljanje razvojnih in proizvodnih kadrov za področje optike,
  • sodelovanje na strokovnih sestankih za obvladovanje področja optike,
  • zagotavljanje strokovne podpore pri izdelavi idejnih študij,
  • sodelovanje pri reševanju problematike s kupci oz. dobavitelji.

PRIČAKUJEMO

  • VII. stopnjo izobrazbe s področja fizike, strojništva ali druge ustrezne naravoslovno-tehnične usmeritve,
  • vsaj 3 leta ustreznih delovnih izkušenj,
  • aktivno znanje angleškega jezika, znanje drugih jezikov je prednost (nemščina),
  • sistematičnost in ustvarjalnost,
  • veselje do timskega dela,
  • izpis iz kazenske evidence.

PONUJAMO

  • odgovorno delovno mesto,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • zaposlitev za določen čas enega leta s 6 mesečnim poskusnim delom in možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • razvojno stimulativno delovno okolje,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem, kreativnem delovnem okolju,
  • možnost mreženja znotraj in izven korporacije,
  • nenehno strokovno izpopolnjevanje in usposabljanje.

Izkoristite priložnost in razvijte svoj potencial v družinskem podjetju, aktivnem po celem svetu, ki vam nudi najboljše pogoje za osebno karierno pot.

Prosimo, prijavite se prek našega zaposlitvenega portala in navedite referencno številko objavljenega delovnega mesta req158.

Za vsebino oglasa, nadaljnji proces izbire kandidata in obliko medsebojnega sodelovanja med kandidatom in delodajalcem odgovarja delodajalec. Več informacij je na voljo tu.